Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові визначено найгарніший дворик

У Львові визначено найгарніший дворик

Сьогодні, 8 серпня, під час апаратної наради Львівської міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу на найкрасивіший дворик Львова. Для участі в конкурсі, який проходив з 1 по 24 червня, користувачами мережі Facebook було запропоновано 12 двориків. Участь в голосуванні взяло близько 1000 осіб.

Завантажити'
Переможцями конкурсу стали:

1 місце - мешканці будинку № 48а на вулиці Академіка Євгена Лазаренка

2 місце - мешканці будинку № 105 на вулиці Богдана Хмельницького

3 місце - мешканці будинку № 21 на вулиці низині.

Відтак, міський голова Львова вручив дипломи за оригінальне втілення ідеї оформлення дворика і особливу турботу про красу рідного міста.

«Як ви знаєте, на Facebook сторінці Гарячої лінії міста було проведено таке опитування на кращі дворики міста Львова. І я б хотів нагородити подяками тих людей, які люблять місто, які піклуються про місто, і які своїм особистим прикладом заохочують всіх інших », - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер Львова Андрій Садовий вручив подяку від громади міста стріт-арт художника, жителю будинку на вул. Широка, 94, Юрію Краєвського за участь в конкурсі особливу турботу про красу рідного міста, креативний підхід і оригінальне втілення ідеї розмальовки фасадів будинків в місті Львові (зокрема, в районі «Левандівка»)

«Я житель Левандівки. Уже в Львові живу 50 років. Я з Області, біля міста Умань. Я гордий того, живу в Львові. Львів для мене - це зразок для всього світу.

Так ось прийшов мені в голову ідея намалювати на стіні оборонний вал, музей зброї «Арсенал», Порохову вежу. Я зробив заготовку - креслення в меншому масштабі. Все дуже красиво вийшло і мені приємно, що це подобається людям, дорослим і дітям - сказав Юрій Краєвський, мешканець будинку на вул. Широка, 94.

«Я зараз займаюся громадською діяльністю і на благо Львова намагаємося зробити все максимально, що можемо. Починаємо з своїх маленьких територій: внутрішніх двориків, будинків. І намагаємося змінити мікрорайон Підзамче, а й інші території міста Львова », - додав мешканець будинку № 105 на вулиці Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, конкурс проводила Львівська міська рада в групі Гаряча лінія міста Львів в мережі Facebook. Умовами конкурсу було написати в коментарі фото і адреса хорошого дворика і проголосувати Лайком за дворик, який найбільше сподобався.
https://www.youtube.com/watch?v=qw_Voclcpzs
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[