Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Як я перетинав кордон у Шегинях з маленькою дитиною

Отож, вперше довелось їхати у Польщу з маленькою дитиною (1 рік). Так як черга на Шегинях була величезною (близько 100 машин), було вирішено скористатись можливістю позачергового перетину кордону. Обїхали ми чергу і стали перед КПП, за Фолькцвагеном, який теж їхав поза чергою (віз інваліда). Через десять хвилин до нас вийшов прикордонник, і між нами відбувся приблизно такий діалог: (до слова, прикордонник спілкувався дуже неввічливо, кричав і хамив)


П - А у вас що?
Я - Ми з маленькою дитиною їдемо, один рочок
П - І що далі? Чому ви вирішили що я маю вас пустити поза чергою?
Я - .....
П - Ціль вашої поїздки. Куди їдете, за чим. Чого їдете
Я - Люди їдуть у своїх справах, на закупи також
П - Ви ж звідкісь знаєте що можна проїхати без черги. Я маю до вас підходити? Ви самі до мене маєте підійти щоб я вас пропустив.
Я - Я їду з дитиною перший раз. Ви ж розумієте, що маленька дитина накладає певні обов'язки, у нас дійсно сьогодні ситуація особлива
П - Ви зробили тут собі бізнес на дітях!!! По 20 - 30 машин на зміну їздять з тими дітьми!!! Передають один одному що пускають без черги і їздять як хочуть без черги!!
Я - Ви спокійніше не можете спілкуватись і не кричати. Вас по іншому не навчили спілкуватись з людьми.
П - Я не кричу, в мене голос командирський.... паспорт дитини покажіть (подивився, буркнув собі під ніс "2014 рік" і виписав талончик)

Коли повертались назад, щоправда, до нас віднеслись досить ввічливо. Ми заїхали через автобусну полосу, прикордонник підійшов, поцікавився чому ми їдем поза чергою, і скерував нас на зелений коридор. Сказав, що мама з дитиною (вона якраз заснула) може не виходити з машини, прикордонник на паспортному контролі підійде сам. Так і було.

 

Роман Тузяк

 

Головний редактор "Львів Online"

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ СВІТУ КІНО