Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

"Львів Online": І так ми їздимо в Європу! Чергова історія з Шегині

Як каже мій друг Павло, журналіст з Ужгорода: коли я не маю про що писати, я їду на кордон. Десь так само і в нас получилось, вчора ми з товаришем поїхали на Шегині, щоб зробити пересічку і придбати в Перемишлі відеореєстратори для авто. Як відомо, четвер на кордоні називають "італійським", бо в цей день їдуть буси за кордон. Те що відбувалось вчора на кордоні, неможливо передати словами. Але спробую.


Черга на Шегинях була середньовелика, як кажуть місцеві "до Світлиці". Йшла дуже повільно. Коли ми доїхали вже до страхівок (де черга роздвоюється), зрозуміли в чому справа. А справа в тому, що більшість з тих бусів (добра частина з яких на тернопільських і франківських номерах, до речі) не хочуть стояти в загальній черзі, а вклинюються в неї при першій можливості. Можуть один одному чергу тримати, тобто коли є підїзд, вони роблять просвіт і так запускають один поперед одного. Ще й мабуть тішаться з того, мол, які ми розумні, а ті дурні хай стоять. Водіям то звичайно не подобається, здають нерви, сигналять, кличуть прикордонників розбиратись. Як відомо, у бусах їде достатньо велика кількість людей, оформляються вони значно довше аніж легкові автомобілі.


Так от, під час того, як бус в сусідній полосі в черговий раз робив просвіт, в водія в Ауді здали нерви. Почав сигналити, кричати щоб той їхав. За його словами, то вже пятий бус, який "вклинивші". Бус вперто не підїзжав. Тоді Ауді виїхала і вирішила стати перед ним. Бус тоді почав підтягуватись і не пускати Ауді. Інший бус (який, імовірніше, мав туди вклинитись), підрізав Ауді, таким чином що вона залишилась поза чергою. В той час на місце Ауді вклинився інший бус - жовтий Віваро на польських номерах RP 55502 (на фото). Знов крики, скандали, прийшли прикордонники, в результаті Ауді знову поставили в чергу, жовтий Віваро теж залишили. Не пройшло багато часу, як жовтий Віваро пускає перед собою Фіат Скудо (видно на фото). Знову скандал, прийшов вже майор прикордонників, Скудо таки вигнали з черги. На ці розбірки збіглись всі водії з навколишніх машин (на фото). Був діалог з якимось водієм, у якому майор говорив: "якщо ви спішите, на поїзд, на паром, то стаєте в кінець черги і йдете на кпп. А ви вже третій раз вклинюєтесь". Наступним "вклинивші" був чорний спрінтер на тернопільських номерах. На фото видно як майор стоїть і не дає йому проїхати, до водія, напевне, хвилин 20 не доходило, що треба зїхати з черги, дивився як баран на нові ворота. В них аргументація проста: шо ти ся вчіпив, я тищу кілометрів їду.

"Львів Online": І так ми їздимо в Європу! Чергова історія з Шегині
"Львів Online": І так ми їздимо в Європу! Чергова історія з Шегині
"Львів Online": І так ми їздимо в Європу! Чергова історія з Шегині

Ну і на завершення цієї прикордонної історії ще одна ситуація. Підходить до машини мєстний водій, і каже "Дай ся вклиню, ти мене пустиш і я тебе колись пущу". На що я відповів, що нікого не пускаю і тобі не раджу вклинюватись. Хлопець посміхнувся і пішов. Вклинився за мною.


Загалом, виїхали ми зі Львова в 13 годині, попали в Перемишль приблизно о 19.30. От так ми їздимо до Європи.

Роман Тузяк, головний редактор "Львів Online"

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ СВІТУ КІНО