Авторська колонка > У Львові наркомани "коляться" прямо на зупинках громадського транспорту. Міліція не реагує - "Львів Online"

У Львові наркомани "коляться" прямо на зупинках громадського транспорту. Міліція не реагує - "Львів Online"


28 травня, 12:56.

Дуже показова історія трапилась сьогодні, 28 травня, на зупинці громадського транспорту біля Янівського кладовища.

Я, разом зі своїм товаришем, сьогодні прихав до Львова зі сходу, куди ми відганяли машину. По дорозі додому нашу увагу привернув молодий чоловік у спортивному костюмі, який займався дивними речами прямо за деревами, біля зупинки громадського транспорту. Ми простояли хвилин 10, і побачили таку картину: він щось палив, як потім виявилось, це були шприци. Коли він закінчив свою справу і вийшов звідти, ми його спробували затримати і запитати, що він там таке робив. До нас ще приєдналось двоє військових, які якраз випадково проходили поруч. Нормальних пояснень, що він там таки робив, він не дав. Оглянувши місце, було знайдено порожні ампули з-під "Дімедролу", баночку настоянки глоду, та два шприци, який цей громадянин спробував спалити. Також поруч була розрізана банка з-під пива. Коли ми запитали, навіщо він спалював шприци, він це пояснив тим, що він так завжди робить, бо у нього є діти, і.т.д. Але візуально було видно, що особа перебуває у стані явного наркотичного сп'яніння (бліда шкіра, зрачки звужені). Тут ми вирішили викликати оперативно-слідчу групу, подзвонивши 102. Це було о 14:17. Після дзвінка, ми цього персонажа затримували, щоб він нікуди не пішов. Він що тільки не намагався зробити, якісь рецепти показував, мол, йому ці ліки виписав лікар, намагався дати нам гроші, і т.д. Постійно кудись дзвонив по телефону. А також намагався знову зайти за дерево, що ми йому не давали зробити.

Хотілось звернути увагу також на декілька речей. Ця людина була вдягнена досить недешево, хоча у спортивному костюмі, а в гаманці була дуже велика кількість кредитних карточок одного. Це наштовхнуло на думку, що це міг бути злочинець, який займається аферизмом. Також один з військових побачивши на його руці татуювання, запитався його за що він сидів 7 років? Той відповів: "була справа, це тебе не стосується".

О 14:42 ми знову подзвонили на 102, на що нам відповіли "вже виїхала група", при чому відповіли дуже неввічливо. Ще через підгодини часу між наркомамном і одним з АТОшників виникла словесна перепалка, в результаті чого військовий дав першому кулаком в лице. Але так дав, що той упав на асвальт і загубив кепку. Після цього, як він очухався і встав на ноги, він, зі словами "хочете міліцію, буде вам міліція", швиденько зникнув. Так як ми не є правоохоронці, затримувати його ми теж не мали права. Військові теж пішли, і ми залишились на місці події, очікуючи приїзду міліції. А вже коли від моменту дзвінка на 102 пройшло більше двох годин, стало зрозуміло, що ніхто так і не приїде. Шевченківському РВВС мабуть було не до цього.

Дмитро Дмитровичу Загарія, будь-ласка, розберіться особисто у цій справі. Так не повинно бути у Львові. А якщо б на цьому місці когось вбивали, то правоохоронці теж б приїхали так само на виклик 102? Тим більше, що зараз йде створення нової патрульної служби. Невже вона буде працювати так само?

Тузяк Роман, "Львів Онлайн"

 


Повернутися назад