Реєстрація    Увійти
Авторизація

У ЛКП «Лев» створять єдину в Україні базу безпритульних тварин міста

З серпня у ЛКП «Лев» почнуть вживлювати новоприбулим собакам підшкірні чіпи, котрі допоможуть зберегти всі дані про собаку, в тому числі про час та види її вакцинації. На основі цього в підприємстві створять єдину базу всіх безпритульних собак та розмістять її в інтернеті.

 

Директор ЛКП «Лев» Олег Мацех, благодійна організація «Український світанок» в рамках проекту Animal ID закупила для ЛКП 300 підшкірних чіпів. На початку серпня їх передадуть підприємству.

 

«Ми приймаємо на лікування п’ять собак в день. Прочіпувати 300 тварин ми зможемо приблизно за три місяці. Через два-три місяці благодійники мають переслати нам ще 300 чіпів», - розповів Олег Мацех.

 

Крім чіпів, тваринам тепер вішатимуть номерні кліпси на вуха. За цим номером їх можна буде знайти в єдиній інтернет-базі безпритульних тварин.

«Western Media Solution разом із Soft Serve створюють для ЛКП сайт та програмують оцю базу. Вона буде єдина в Україні. Ще жодне місто не зробило подібного проекту», - сказав директор підприємства.

 

Станом на червень в базі є інформація про 259 собак. Однак вони не чіповані, тому їх потрібно буде ще раз зловити, аби пронумерувати відповідно до реєстру бази.

 

За словами Олега Мацеха, запуск інтернет-бази співпаде із закінченням ремонту в ЛКП «Лев» – це кінець вересня – початок жовтня. Оскільки у місті нарахували 600 безпритульних собак, то всіх їх стерилізувати, вакцинувати та занести до єдиної бази зможуть за півроку, тобто до лютого.

Чиновник сподівається, що після створення єдиного інтернет-реєстру безпритульних собак буде набагато легше прилаштовувати.

 

 

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО