Реєстрація    Увійти
Авторизація

Учасник АТО зі злості розбив комп’ютер у Львівській ОДА

У п’ятницю, 31 липня, приблизно о 16:45 у будівлі Львівської ОДА затримали бійця АТО, який розбив монітор комп’ютера охоронців.

 

Засновник громадського об’єднання «Варта1» Ігор Зінкевич розповів, що чоловік зробив це зі злості, через те, що йому не вдалося отримати безкоштовний талон на потяг. Зі слів затриманого, 1 серпня він збирався їхати у зону проведення АТО. Для цього він поїхав на залізничний вокзал, щоб отримати безкоштовний талон для проїзду, але там відмовили йому та відправили до Львівської облдержадміністрації.

 

«Після першої розмови по телефону з транспортним відділом, його попросили зачекати 5 хвилин. Хлопчина, почекавши, набрав ще раз, але йому так і не допомогли. Зі злості він розбив екран комп’ютера охорони», – написав Зінкевич у Facebook.

 

Чоловіка затримали охоронці Львівської ОДА та викликали на місце слідчо-оперативну групу МВС.

 

Сам він із Івано-Франківська, є бійцем батальйону «Азов». Має з собою відповідне посвідчення учасника АТО.

 

Речниця МВС Львівщини Світлана Добровольська розповіла, що правоохоронці задокументували цей випадок та зараз вирішують питання про кваліфікацію цього правопорушення.

 

Додамо, що, відповідно до законодавства, пільговики можуть безкоштовно їздити залізничним транспортом один раз на два роки (туди і назад) або один раз на рік (туди і назад) з 50-відсотковою знижкою.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО