Реєстрація    Увійти
Авторизація

"Соромно бути дебілами", - москвичка призвала росіян з'їздити до Львова

Корінна москвичка поділилася своїми враженнями після поїздки у Львів.

 

"Я літня людина радянської формації, пенсіонерка, корінна москвичка. Я тільки сьогодні приїхала з Львова. Була в Києві. З 30 квітня по 4 травня. З 4 по 10  у Львові. Це - НАРОД! Львів'яни запрошують усіх, люди пропонують сплатити проїзд у Львів. Приїжджайте! Подивіться! Це слова очевидця. По Львову можна гуляти навіть вночі. У Києві по дорозі на Лису гору я посковзнулася і впала у бруд - люди одразу кинулися з вологими серветками і пакетами в руках піднімати мене, відтирати джинси.

 

У Львові повно туристів. Бачила італійців. У хостеле жив американець. Турки, поляки, австрійці - це ті, з ким я розмовляла особисто. Приїжджають по роботі, приїжджають як туристи. У книжкових магазинах книги російською мовою. З усіма львів'янами я розмовляла виключно російською мовою. Кожен говорить, якщо запитуєш, як пройти: "Ви бачили де-небудь бандерівців? Розкажіть усім в Росії, нехай приїжджають, подивляться, як ми живемо".

 

Я закликаю вас усіх : включіть мізки, роззуйте очі! Соромно бути дебілами! На дворі вже III тисячоліття, а ви все ще шукаєте ворогів! Досить жерти все, що вам втюхивают! Люди люблять свою країну, своє місто. Сусід допомагає сусідові. Львову 758 років, і в нім намагаються зберегти історію до дрібниць, і центр міста недоторканний. А ви подивіться на Москву! На центр Ярославля, Новгорода, Твері, Рязані, Володимира! Особливо Москви - окрім Кремля і метро, туристам показувати нічого. Ви що, не любите своє місто? Мені соромно за вас. Хочете ще територій? Ви спочатку у себе наведіть лад, потім чужі території хапайте.

 

У Києві усі бездомні собаки стерилізовані і чипировані за міжнародною програмою, а в Москві вони просто знищені. У Львові я бачила в пів на другу ночі, як п'ятирічна дівчинка їде на самокаті, відірвавшись далеко від батьків. 9 травня на головній площі Львів (Ринок) хлопці-львів'яни, здається один з них єврей, грали " Катюшу", військові радянські пісні і російські вальси і марші. І люди танцювали під цю музику. Навіщо ви слухаєте наші канали? Скільки можна жувати одну і ту ж жуйку?

 

Мене запитували: "Пані! Як же ви приїхали? Як ви не боялися"? А я відповідала: "Я що, дурна, чи" що? Там я себе відчула людиною. Міліцію я побачила уперше 9 травня у кількості 4 чоловік, хоча хостел де ми жили був поряд з ГУВС. Люди самі стежать за порядком. Люди усі місцеві, вони люблять своє місто своє місто і свою країну, вони справжні патріоти. Незалежність України - ось національна ідея. А у нас усі шукають національну ідею, не можуть знайти. Носяться з Великою Вітчизняною, як з писаною торбою, неначе вона закінчилася учора. А для наших дітей, тим більше онуків, вона вже як війна 1812 року. У них не воювали навіть діди, тільки прадіди. Мене нудить від вічного пафосу. Після історії з питанням " Дощу" по школах дали патріотичну рознарядку перед 23 лютого написати про воюючих дідів. І я допомогла своєму синові 7-класснику написати про моїх родичів Кожуханцевих, які пішли в ополчення і загинули під Вязьмой.

 

За розповідями тих, що вижили там була одна рушниця на трьох, і німецькі танки просто застрявали в купах трупів. "Так герої вони або жертви"? - поставила я питання. Мені 58 років. Скільки можна жувати цю жуйку? Ви хочете війни з Україною? Ви не награлися в дитинстві в козаки-розбійники? Ви не пам'ятаєте 1968 рік? Ви забули про Афганістан? Ви забули дві чеченські війни? Вам давно не присилали в пакетах голови з геніталіями ваших синів?

 

Що ж у вас пам'ять така коротка? Ніякий Путін своїх синів не пошле, пошлють ваших синів. Вам що, тільки особисте горе вставляє мізки? Подивіться навкруги!

 

Направте усі свої сили проти справжнього ворога - нашої прогнилої поганої влади, що прокралася, забрехалася! Об'єднуйтеся, як зуміли це зробити українці на Майдані! Вони подали нам приклад. І нарешті, найголовніше: видавите з себе по краплі Путіна"!

 

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО