Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

"Атласджет Україна" оголосила про запуск рейсів в Стамбул з трьох українських міст

Авіакомпанія "Атласджет Україна" (Львів), "дочка" турецькою Atlasjet, почала продаж квитків на рейси по напрямах Харків-Стамбул, Львів-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул.

 

Як повідомила прес-служба компанії, усі поточні і подальші польоти здійснюватимуться під фірмовим найменуванням Atlasglobal.

 

Рейс з Харкова відкривається 3 вересня 2015, польоти в цьому напрямі проходитимуть щопонеділка, вівторкам, четвергам і суботам, виліт з Харкова в 2: 00, посадка в Стамбулі в 4: 30. Рейс із Стамбулу відкривається 2 вересня: виліт призначений на 23: 00, а посадка в Харкові - в 1: 20. Перельоти здійснюються щопонеділка, середовищам, п'ятницям і воскресінням. Мінімальна ціна квитка з Харкова в Стамбул складає 1998 грн, включаючи податки і плату за обслуговування.

 

З Львова в Стамбул відкривається два рейси з Львова. З 31 серпня польоти проходитимуть щопонеділка, середовищам і п'ятницям, а виліт здійснюється в 12: 45 з приземленням в Стамбулі в 14: 50. Рейси у зворотному напрямі із Стамбулу у Львів здійснюватимуться в ті ж дні тижня, вилітаючи із Стамбулу в 6: 45 і приземляючись у Львові в 8: 35. Також 7 вересня відкривається рейс з Львова в Стамбул з вильотом в понеділок в 02: 15, і приземленням в 4: 20. Рейс у зворотному напрямі здійснюватиметься по воскресіннях в 23: 10, а приземлення в 01: 10. Мінімальна ціна квитка з Львова в Стамбул складе 1921 грн, включаючи податки і плату за обслуговування.

 

Окрім цього, 1 вересня компанія почне здійснювати польоти із Запоріжжя в Стамбул і назад по вівторках, четвергах, суботах і воскресіннях. Виліт із Запоріжжя відбудеться в 12: 55, а приземлення в 14: 50. Виліт зворотним рейсом із Стамбулу проходитиме в 6: 35, посадка в 8: 20. Мінімальна ціна квитка із Запоріжжя в Стамбул складе 1877 грн в один бік.

 

Авіакомпанія "Атласджет Україна" була зареєстрована в Україні 13 вересня 2013 року, 2 квітня 2014 року отримала ліцензію на виконання регулярних пасажирських авіаперевезень від Державної авіаційної служби України.

 

Atlasglobal - комерційне найменування, яке використовується авіакомпанія.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ СВІТУ КІНО