Реєстрація    Увійти
Авторизація

У поліклініці, з вікна якої викинулася львів’янка, тепер бояться, що винуватими зроблять прибиральниць

 

Нагадаємо, що трагедія сталася учора в першій половині дня у 4-й міській комунальній поліклініці Львова. За словами очевидців, невідома жінка прийшла у медичний заклад і поводилася доволі неадекватно.

 

- Вона чомусь бігала із кабінету в кабінет, із одного кінця коридору в інший, - розповідає пацієнтка, котра якраз сиділа у черзі до терапевта, пані Ольга. – Ми ще переглянулися з жінкою, котра поруч сиділа, але уваги особливої не звернули. Подумали, можливо, довідку яку оформити не може, чи лікаря потрібного їй нема. А потім вона кудись зникла.


Інші очевидці кажуть, що жінка забігла до підсобного приміщення, де зберігалися засоби для прибирання. Нібито там присіла на підвіконник і викинулася із вікна.


В поліклініці про цю подію говорять неохоче. Кажуть, ще нічого невідомо. Але, неофіційно, побоюються, що винними можуть зробити прибиральниць, які не закрили підсобне примущення.


- Ця жінка у нас на обліку не стояла, хоча проживала на території обслуговування нашого медзакладу. Того дня до лікарів поліклініки не зверталася, - сухо резюмував головний лікар Богдан Місюра.

 


В міському управління охорони здоров’я повідомили лише, що в поліклініці створили комісію для розслідування інциденту. А правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство», хоча кажуть, що за попередніми даними, це самогубство.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[