Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові підлітки ризикують життям, аби проїхатися "зайцем"

 

У львівських підлітків нова розвага – вони катаються на буферах трамваїв. Інколи - навіть на дахах електротранспорту. Про це розповіли у "Львівелектротрансі".

 

"Водії трамваїв дуже часто розповідають історії, коли підлітки катаються на буферах трамваїв. Інколи вони навіть катаються на дахах електротранспорту. Це є дуже небезпечно, адже на відстані 10-15 сантиметрів може бути електрична дуга, тобто, на відстані не торкаючись можна дістати опік", - розповіли у "Львівелектротрансі".

 

Водночас у міліції попереджають, що такі розваги є дуже небезпечними.

 

"Це не розваги, це швидше не думання. За останні кілька років у Львові не ставалось летальних випадків чи ДТП, коли підлітки травмувались через таку їзду. Але це не означає, що на такі речі не слід звертати увагу. Потрібно у батькам, і міліціянтам і працівникам нової поліції говорити з підлітками, студентами, пояснювати їм до чого може призвести цей їхній потяг до екстриму. У Львові таких екстрималів-"зайців" є чимало, з ними потрібно спілкуватись", - розповіла журналісту УНН керівник відділу в’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Світлана Добровольська

Зазначимо, таке екстремальне хобі у Львові вже переходить у своєрідну урбаністичну субкультуру. Зокрема, підлітки, які катаються на буферах та дахах трамваїв називають себе "зачеперами" чи "трейнсерферами".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[