Реєстрація    Увійти
Авторизація

Грабувати місто не дам! -- Андрій Садовий

 

На пленарному засіданні Львівської міської ради 24 грудня 2015 року винесено на розгляд депутатського корпусу проекти ухвали про міський бюджет Львова на 2016 рік. “Свобода ” та інші депутати ще на початку сесії просять перенести розгляд на наступне слухання, оскільки отримали проект нещодавно і ще не повністю ознайомлені з ним. Депутат фракції “Українська галицька партія” у ЛМР Тарас ЧОЛІЙ вважає прийняття бюджету необхідним, але хоче, щоб це було усвідомлено і , щоб депутати розуміли на що будуть спрямовані ті чи інші видатки. Депутати фракцій у Львівській міській раді висловили ряд критичних зауважень щодо процедури розгляду та змісту проекту бюджету міста Львова на 2015рік. На засіданні сесії фракція ВО “Свобода” оголосила про те, що недоцільно виділяти 1 млн 532 тисячі гривень для адміністрації міського голови на промоцію міста — кожного року цим займалось управління туризму міської ради. Депутатська фракція ВО “Свобода” зауважила, що проект ухвали “Про міський бюджет міста Львова на 2016 рік” попередньо не було опубліковано на сайті Львівської міської ради згідно з вимогами Регламенту Львівської міської ради та статті 15 Закону України “ Про доступ до публічної інформації”, а збільшення фінансування на суму 50 млн гривень для апарату управління “свободівці” вважають неприпустимим. 


Прийняття бюджету на 2016 рік дозволить виплатити зарплати бюджетникам, однак, багато залежить від рішення Верховної Ради України -- скільки вони коштів виділять місту Львову. На сесії Львівської міської ради депутат Петро АДАМИК з політичної партії “Удар” звернувся до міського голови Львова Андрія САДОВОГО від працівників комунального підприємства “Редакція газети Львівської міської ради”Ратуша” з проханням допомогти вирішити питання щодо перерахунку призначених їм коштів, мовляв, сьогоднішня влада міста ставиться до власного комунального ЗМІ як до сторонньої структури. Однак, Андрій Садовий це заперечив та сказав, що там проблеми нема. В той час, редактор газети “Ратуша”Микола САВЕЛЬЄВ біля сесійної зали роздумував чому таке ставлення мера до їхньої газети. Як відомо, Львівська міська рада не перераховує “Ратуші” приблизно 147 тисяч гривень, що може призвести до невиплати зарплати співробітникам КП “Редакція газети ЛМР “Ратуша”. Також депутат міської ради Петро Адамик закликав нинішнього мера навести порядок у центрі міста, де коїться страшний бардак, насамперед це стосується вуличної торгівлі -- на що голова міської ради відповів: “взяли ліквідували міську міліцію, а нова поліція деколи молодець, а деколи каже, що не має певних повноважень, тому й бардак”. 


Володимир ГРИНИШИН, фракція ВО “Свобода” звернувся до Андрія Садового з проханням вирішити питання неякісного укладання тротуарної плитки на вулиці Сихівській, 30, де випадають окремі елементи бруківки, що становить небезпеку для перехожих. Мер відповів, що то не найбільша проблема Львова, нема нічого такого, що б зразу зробилося ідеально, але триває реконструкція, все буде дороблено. Пообіцяв Андрій Садовий також дослухатись до зауважень щодо тарифів перевезення у громадському транспорті. Також вимагали депутати фракцій Во “Свобода” та “Громадянська позиція” вирішити питання про звільнення з посади керівника ЛК АТП №1 Михайла СИДОРОВИЧА через інцидент у маршрутці номер 29, з якої випала жінка і травмувалась. Андрій Садовий таке рішення сказав, що проведено службове розслідування, де вияснилось, що даний автобус 29 не є власністю ЛК АТП 1, а орендований, як наслідок --- з орендарем було розірвано угоду. Андрій Садовий вислухав проблему щодо автопаркування, також повідомив, що Автобусний завод не отримає жодних коштів, оскільки Ігор Чуркін (той, кому належить Автобусний завод) неналежно розпоряджаєься коштами. Андрій Садовий чітко наголосив, що грабувати Львів не дозволить, а кошти будуть розподілені чесно і за призначенням. Мер Львова висловив своє незадоволення щодо пошкодження дитячих майданчиків. Міський голова каже, якщо кожен би доклав до встановлення майданчиків хоча би гривню, то тоді би по іншому ставились до споруд, бо вважали б це “своїм”, а так - за чужий кошт, то люди байдужі. 


Андрій Шевців, депутат львіської міської ради, фракція ВО “Самопоміч”:


--Бюджет є конструктивний, тут ми врахували усі сфери життя міста. Значна частина коштів повинна спрямуватись на освіту, соцзахист, медицину, також повинна оновлятися інфраструктура міста, розвиватися книговидання, бо Львів отримав статус міста літератури ЮНЕСКО, важливо продовжити програму підтримки учасників АТО.


Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики:


Всі показники бюджету міста дозволяють забезпечити нарахування заробітної плати, дозволяють повністю нормально функціонувати місту і нормально утримувати житлово-комунальне господарство.


Валерій Веремчук, голова фракції “Народний контроль” у львівській міськраді:


490 мільйонів гривень --- нам сьогодні подали розпис в темно, ці 490 мільйонів гривень перекидаються на комунальні підприємства і ніхто з львів”ян, з депутатів, ніхто на цей поділ 490 мільйонів гривень права мати не буде. 
Андрій Садовий, міський голова Львова:


-- Я грабувати Львів не дам! Міський бюджет прозорий та збалансований, не буде жодних таємних розподілів грошей, а депутати ще мають навчитися працювати з бюджетом, оскільки багато обранців у сесійній залі — нові. Два тижні тому депутати отримали на свої скриньки проект бюджету, були бюджетні слухання, були обговорення щодо даного питання.

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВИНИ СВІТУ КІНО