Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові повертаються радянські часи житлової політики «уплотнєніє»?

Нещодавно в будинку №11а по вул. Філатова несподівано утворилася нова квартира, №3, - повідомили в ГПП «Воля».
Квартира утворилася за рахунок частини підвалу будинку, сьогодні в ній мешкає двірник ЛКП «Господар» Личаківського району п. Мартинюк Марія Ярославівна (ордер №000854). Хоч квартира отримала статус службової, разом з нею тут замешкали і прописалися її діти, в тому числі і повнолітні. Службова – значить згодом її нададуть іншому двірнику, який буде працювати в ЛКП «Господар», а інші прописані і проживаючі крім працівника особи – люди, які зможуть претендувати на проживання і приватизацію даного житла навіть після того як припиняться трудові відносини п. Марії Мартинюк з ЖЕКом.

«Ми надіслали запит у Львівську міську раду, з метою уточнити всі рішення і розпорядження органу місцевого самоврядування щодо цієї квартири», - зазначив учасник ГПП «Воля» Андрій Федчишин.

Проте наразі в квартирі бурхливо проходять ремонтні роботи, під вікнами будинку постійно працюють комунальники. Одні заносять будівельні матеріали, інші виносять будівельне сміття, а на фасаді історичного будинку – тепер красуються пластикові вікна.

«Місцеві мешканці кажуть, що все почалося напередодні виборчої кампанії до місцевих рад – влітку. Тоді комунальники, що завітали на оглядини будинку повідомили що зроблять тут кафе, - мешканці обурилися. Тоді тут зробили службову квартиру. Цікаво, що Мартинюк Марія Ярославівна не прибирала (обслуговувала) цей будинок, кажуть що навіть не працювала раніше двірником в ЛКП «Господар».

Також мешканці скаржаться, що практично в кожній квартирі почергово було вкрадено електроенергію, оскільки в новій квартирі №3 на початках ще не було проведено електрику.

Зараз в ЛКП «Господар» планують провести інвентаризацію комор в підвалі, кажуть, новосельцю двірнику п. Марії також потрібна комора. Людям чути це не приємно. В будинку і так не всім вистачило комор під господарські потреби, раніше одна комерційна структура вже відокремила від будинку частину підвалу, а ті комори що є в користуванні – частенько по 2-3 кв.м.

Також жителі будинку №11а скаржаться, що з появою нової квартири в будинку, їх комори в підвалі почали взламувати та закидувати будівельним сміттям.

Очевидно що Львів на порозі чергового комунального скандалу. А службова квартира може виявитися і проміжним кроком, перед відчуженням підвалу на користь комерційним структурам», - прокоментував координатор громадсько-політичної платформи «Воля» Олег Пилипенко.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО