Реєстрація    Увійти
Авторизація

А у вас є квиточок?

У трамваях і тролейбусах Львова контролери полюють на “зайців”

Із 21 по 29 січня у львівському електротранспорті здійснюють ревізійні рейди, метою яких є виявлення “зайців” та запобігання випадків безплатного проїзду в трамваях і тролейбусах.
Графік роботи служби контролю ЛКП “Львів­електротранс” прописаний так, що бригади контролю перевірятимуть оплату за проїзд протягом усього робочого дня. Бригада контролю стежитиме за тим, аби пасажири своєчасно придбали квитки і закомпостирували їх, а далі контролери здійснюватимуть перевірку. При перевірці працівник ЛКП “Львівелектротранс” у помаранчевому жилеті з написом “Контролер” показує пластикову картку-посвідчення. Згідно з Правилами користування трамваєм та тролейбусом у містах України, “у разі відмови пасажира сплатити штраф він може бути висаджений на найближчій зупинці, а у разі злісної непокори – доставлений до найближчого органу внут­рішніх справ для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства”.
Зі слів контролера пасажирського транспорту Наталії Дацко, при перевірці є випадки, коли пасажири без квитка намагаються утекти. Буває, що пасажир придбав квиток, але не закомпостирував його. “Сьогодні (22 січня) штрафувала хлопця без квитка, на що він відповів: “Вибачте, забув придбати квиток, зараз оплачу”, – розповідає Наталія Дацко.
“Такі ревізійні рейди є постійними, але й пасажири зараз менше квитків залишають на сидіннях електротранспорту. Бувають ситуації, коли передають “із рук у руки” квитки у трамваї, які були закомпостирувані в іншому трамваї. Наслідок такої ведмежої послуги – штраф для пасажира”, – каже  начальник служби квиткових контролерів ЛКП “Львівелектротранс” Олег Григорчук.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Блинчики на масленицу
Дата: 21.02.2020 08:07


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[