Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львів'янин встановив рекорд Гіннеса, протягнувши трамвай зубами

На підтримку акції припинення анексії Криму Олег Саквиш зі Львова протягнув зубами трамвай 5 метрів. На встановлення світового рекорду прийшло подивитись чимало людей.

На вулиці Городоцькій львів'янин Олег Саквиш, на прізвисько “Тягнизуб” протягнув трамвай вздовж 5 метрів. Зазначимо, що вага трамвая становила 38 тонн. Олег Саквиш розповів, що це вже п'ята його перемога. Рекордсмен наголошує на тому, що цю перемогу він присвячує річниці анексії Криму і закликає усіх львів'ян долучатися до різних вчинків на підтримку кримчан.

“Сьогодні дуже сумний день. Сьогодні річниця окупації Криму. Я вважаю, що кожен з нас має вносити до цього свій вклад, щоб повернути нашу територію назад. Насамперед, цього треба дуже хотіти. Якщо у кожного з нас буде таке бажання і у нас все вийде. Тому, сьогодні я спільно з громадською ініціативою “Крим SOS”, хотіли цим дійством показати, що такою сильною нацією, як наша нація нам під силу подолати всілякі негаразди і ми обов'язково повернемо наш Крим”,- розповів рекордсмен Олег Саквиш.

Рекордсмен також запевнив усіх глядачів, що найближчим часом він обов'язково пройде планову перевірку у стоматолога, аби перевірити стан своїх зубів.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[