Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Поляки дбатимуть про екологію Львівщини

Львівщину відвідали гості із Польщі. 

Зокрема відбулася зустріч директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслана Гречаника з представниками Об'єднання ландшафтних парків Люблінського воєводства (Польща), керівництвом регіональних ландшафтних парків "Знесіння" і "Равське Розточчя" щодо налагодження співпраці у галузі вивчення, охорони, відтворення і збалансованого використання ресурсів довкілля.

Під час зустрічі учасники презентували пріоритети діяльності природоохоронних установ та обговорили пропозиції щодо подальшої співпраці. За результатами спілкування уклали Угоду про співпрацю у галузі вивчення, охорони, відтворення і збалансованого використання ресурсів довкілля між департаментом екології та природних ресурсів ЛОДА, Об'єднанням ландшафтних парків Люблінського воєводства (Польща) та регіональними ландшафтними парками "Знесіння" і "Равське Розточчя".

"Ця зустріч і зокрема угода стане першим кроком до подальшої співпраці щодо збереження природних комплексів і територій українсько–польського прикордоння, водних ресурсів басейну р. Західний Буг та розвитку міжнародного туризму і рекреації", - наголосив Руслан Гречаник.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО