Реєстрація    Увійти
Авторизація

Турки побудують у Львівській області два лісоперероблюючих підприємства

Турецька компанія Simuger може створити два лісоперероблюючих підприємства у Львівській області, які спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європалет і пресованої плити з відходів виробництва.

 

Згідно з повідомленням на сайті Львівської облдержадміністрації, можливість залучення турецьких інвестицій була обговорена в ході зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками турецької компанії.

 

Згідно з держреєстром, ТОВ "Симугер" із статутним капіталом 15 млн грн вже зареєстровані у Львові у березні поточного року, його засновником є Генчер Мурат.

 

У числі видів діяльності - лісопильне і строгальное виробництва, випуск фанери і дерев'яних плит, дерев'яної тари і інших виробів з дерева, діяльність турагентств.

 

У повідомленні Львівської облдержадміністрації, в якому цитується Г.Мурат, відзначається, що його компанія планує створити лесоперерабатывающие підприємства на території Туркивского і Миколаївського районів.

 

У планах компанії також утилізація відходів деревного виробництва і металобрухту.

 

Він також відмітив, що турецька компанія готова інвестувати у Львівську область в течію п'ять років, у тому числі створити близько 1000 робочих місць і забезпечити навчання молодих фахівців, а також професійну перепідготовку демобілізованих учасників АТО.

 

О.Синютка пообіцяв надати пропозиції по території розміщення нового технологічного парку.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО