Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Село на 110 мешканців під Львовом нашпигують відеокамерами

Село Горішній, яке офіційно налічує 110 мешканців і розташоване впритул до території Львова, обладнають 33 камерами спостереження і вуличним освітленням на загальну суму 2,76 млн грн. Таким чином, на кожних трьох мешканців села припадатиме одна відеокамера.

 

За даними сайту «Наші гроші. Львів», сільрада Пасіки-Зубрицькі, до якої входить Горішній, підписала 24 червня угоду з ТОВ «Арт-Енерго» на будівництво у цьому селі вуличного освітлення та відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій.

 

Загалом у Горішньому, де за даними перепису 2001 року мешкає 110 людей, планують встановити 33 камери відеоспостереження зі всім відповідним технічним устаткуванням. Окрім того камери отримуватимуть енергію з допомогою сонячних батарей.

 

За словами сільського голови Пасіки-Зубрицькі Володимира Керницького, найближчим часом кілька будівельних компаній планують розпочати у Горішньому зведення багатоповерхових будинків, відтак кількість мешканців села вже за рік-два суттєво зросте, а камери спостереження, на його думку, гарантуватимуть спочатку безпеку будівництва, а потім мешканців.

 

«В селі Пасіки-Зубрицькі стоїть відеонагляд вже кілька років. У нас камери на всіх в’їздах в село, кожна машина, що заїжджає в село є під контролем. У нас фактично немає злочинності», – пояснив Володимир Керницький

 

Як зазначається у повідомленні, обладнання Горішнього відеокамерами обійдеться дорожче ринкових цін. Лише на закупівлі 33 відеокамер і одного відеореєстратора сільрада Пасік-Зубрицьких переплатить компанії «Арт-Енерго», що належить львів’янину Руслану Волошину, близько  200 тис грн.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО