Реєстрація    Увійти
Авторизація

Стало відомо, скільки насправді землі отримали учасники АТО на Львівщині

На Львівщині бійці АТО отримали більше чотирьох тисяч земельних ділянок. 

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО землею у Львівській області військовослужбовці, їх сім'ї отримали у власність 4047 земельних ділянок загальною площею 714 гектарів.

 

З усієї кількості земель для військових ухвалили 2648 наказів про надання у власність земельних ділянок загальною площею 459 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2476), особистого селянського господарства (145) та індивідуального дачного будівництва (27).

 

"Виділення землі учасникам АТО для нас у пріоритеті. Спеціалісти відомства надають військовим повну інформацію про землі та допомогу у оформленні документів",- розповів начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

 

Ще 1399 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1229 ділянок).

 

Загалом у землевпорядній службі області учасникам АТО надали 5559 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1992 гектари. Наразі триває процес оформлення у власність. Найбільше земельних ділянок учасники АТО отримають у Пустомитівському (1043) та Жовківському районах (783) Львівської області.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО