Реєстрація    Увійти
Авторизація

Скажена собока на Львівщині змусила вбивати

Працівники Дрогобицького відділу поліції змушені були застрелити скаженого собаку, який напав на свого господаря, покусав його, вчепився зубами в руку та не відпускав.

 

У Дрогобицький відділ поліції 7 серпня надійшло повідомлення від мешканця одного з сіл району про те, що на його сусіда напав пес, покусав його і вчепився зубами в руку. Усі спроби чоловіків розчепити собаці зуби були марними – вівчар не відпускав руку господаря. На місце події виїхала група реагування.

 

«Коли правоохоронці приїхали на місце виклику, вони побачили, що господар собаки лежить на землі, а пес – вівчар, вчепився йому у руку «мертвою» хваткою. Усі намагання розчепити собаці зуби не дали результату. Оскільки чоловік втратив багато крові, поліцейські прийняли рішення стріляти у пса», – розповів начальник Дрогобицького відділу поліції підполковник поліції Мирон Карапата.

 

Лише після того як собака помер, поліцейським вдалось розчепити йому зуби та звільнити його 71-річного господаря.

 

«Чоловік розповів, що вже кілька днів він зауважував, що пес поводиться неадекватно, але не надавав цьому значення. У той день була гроза і, на його думку, пес міг злякатись грому і тому напав на господаря, коли той спробував завести його у вольєр», – зазначив Мирон Карапата.

 

Нагадаємо, відповідно до «Закону України про Національну поліцію», поліцейський може використовувати вогнепальну зброю для знешкодження тварини, яка загрожує життю чи здоров’ю поліцейського або громадян.

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[