Реєстрація    Увійти
Авторизація

Чи залишиться мінеральна вода у Трускавці безкоштовною?

Доступ до центрального кювету у Трускавці залишиться безкоштовним. За таке рішення проголосували депутати Трускавецької міської ради 9 листопада, повідомляє прес-служба мерії міста.

Відтак депутати зобов’язали ПрАТ «Трускавецькурорт» зупинити процедуру введення платного входу до бювету та укласти договори на придбання мінеральних вод з усіма санаторно-курортними закладами, приватними готелями і садибами, щоб усі користувачі надрами були у рівних умовах.

Що стосується заходів, які має вжити міська рада, Зокрема:

  • пропозицію відновити роботу КП «Трускавецька міська гідрогеологічна режимна експлуатаційна станція»,
  • звернутися до Державної служби геології та надр України за спеціальним дозволом на видобування мінеральної води,
  • звернутися до всіх користувачів надр в м. Трускавці розглянути питання про передачу майна свердловин мінеральної води до комунального підприємства “Трускавецька міська гідрогеологічна режимна експлуатаційна станція” для отримання спеціального дозволу на видобування надрами,
  • підготувати на затвердження міської програми “Гідрогеологічні дослідження та розвитку гідромінеральної бази курорту” та передбачити кошти на її фінансування у 2018році,
  • передбачити кошти у бюджеті міста на юридичний супровід та судовий збір у справі щодо повернення майна санаторно-курортних закладів у державну власність та власність громади міста.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[