Реєстрація    Увійти
Авторизація

У бюджет Львова внесли комунальні зміни

 

Невикористані кошти із «сміттєвих» субвенцій Львівщині повернуться до бюджету Львівської міської ради. Відповідне рішення сьогодні, 10 листопада, прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. 

Відтак члени виконкому погодили зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік.

За словами директора міського департаменту фінансової політики Олега Іщука, зміни, зокрема, стосуються субвенцій з обласного чи державного бюджетів.

Згідно постанови Кабінету міністрів і розпорядження ЛОДА виділено субвенцію на виплату грошової компенсації за утримання житла до міського бюджету – 5,2 млн грн. Відповідно до рішення облради виділено з обласного бюджету 1,2 млн грн на природоохоронні заходи. Зокрема,у Брюховичах на будівництво каналізаційної мережі.

Відповідно до розпорядження ЛОДА, збільшується обсяг субвенції з державного бюджету для надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на 10,3 млн грн.

«У нас прийнята ухвала ради про те, що ми даємо субвенцію на вивезення ТПВ по 25 мільйонів обласному бюджету. Згідно чинного законодавства, ця субвенція повинна бути до кінця року повернута до міського бюджету, якщо інше не передбачено рішенням ради. Є пропозиція винести на сесію це питання і дозволити їм ці кошти використовувати самостійно», – також зазначив О. Іщук.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[