Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині збудують електропідстанцію для атовців

ПАТ "Львівобленерго" оголосила торги на будівництво підстанції електропостачання для багатоквартирних будинків на вул. Під Голоском для учасників АТО. Очікувана вартість за виконання будівельних робіт становить 265,6 млн грн. 

Будівництво триватиме з січня 2018 року до грудня 2020 року. У прес-службі ПАТ "Львівобленерго" пояснили, що ця підстанція зможе забезпечити електропостачанням не лише будинки для учасників АТО, які зводять на вул. Під Голоском, а й десятки інших багатоповерхівок. За потужністю ця підстанція має бути схожою до тієї, що забезпечує електроенергією мікрорайон Наукова.

Нагадаємо, що на вул. Під Голоском заплановано звести чотири будинки для учасників АТО та їхніх родин. Конкурс серед усіх бажаючих виграли два львівські підприємства – ТзОВ Салон "Архітектура. Будівництво. Дизайн" та "Прогрестехбуд". Перше будуватиме сам 6-поверховий будинок та прокладатиме мережі зовнішнього електропостачання, а друге займатиметься газопостачанням, господарсько-питного водопроводом та каналізацією.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterзагрузка...


вологість:

тиск:

вітер:


Актуальне відео
Армія України: Воля або смерть