Реєстрація    Увійти
Авторизація

Головна новорічна ялинка країни застрягла на Львівщині

До Києва з Івано-Франківщини сьогодні ввечері мають доставити головну новорічну ялинку країни. Про це повідомляється на сторінці у Facebook міжнародного етнокультурного проекту Folk Ukraine, який є організатором зимового містечка на Софійській і Михайлівській площах. «Зелена красуня прямує до Києва. Але через великі розміри дерева та засніжені дороги транспортування ялинки відбувається повільно. Зараз вона перебуває у м. Стрий Львівської області. Сподіваємося, що вже сьогодні ввечері новорічна ялинка прибуде на Софійську площу», - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляв УНІАН, головну новорічну ялинку країни зрубали 2 грудня поблизу міста Богородчани Івано-Франківської області. Її висота становить 28,5 метра, діаметр крони досягає 7 метрів. Головній новорічній ялинці понад 90 років.

Вона вже не росла і підлягала плановій рубці. Ялинку везуть до столиці на тягачі КрАЗ. Через великий розмір дерева поліцейські поставили вимогу, щоб ялинку перевозили тільки у світлий час доби. У Києві перші новорічні локації у рамках культурно-мистецького проекту «НеоРік на Софії», організатором якого є Folk Ukraine, відкриються 16 грудня і працюватимуть до 14 січня 2018 року на Софійській та Михайлівській площах, Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вул. Алли Тарасової).

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterзагрузка...НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ
Почему люди зевают?
Дата: 18.11.2018 21:01


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[