Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові бійці після війни виготовляють ляльку-маріонетку

Після повернення з війни добровольці взялись до незвичної справи — майструють величезну ляльку-маріонетку. Ідею побратима Назара Витрикуша реалізовують у вільні хвилини після роботи.

У фіналі у бійців має вийти справжня вулична театральна постановка. В майстерні, яку хлопці орендують у знайомих, після робочого дня починається жвавий рух. Хтось шліфує, хтось витесує, а дехто звіряє з кресленнями.

«Оце, бачите, повний розмір цієї маріонетки, яка має бути створена. Це буде театр вуличної маріонетки зроблений руками ветеранів», – розповідає автор ідеї, учасник бойових дій Назар Витрикуш.

Неймовірну ідею бійця Назара Витрикуша – створити величезну дерев'яну ляльку-маріонетку підхопили його побратими з фронту. Жоден із добровольців не має театральної освіти і ніколи не мав справи із деревом. Так історики, юристи, та бізнесмени перетворились на теслярів.

«Разом були в батальйоні, разом воювали, в нього був проект, чесно кажучи, я не розумів взагалі що то робиться і що з того буде. Я прийшов перший раз і думаю: що, куди, і з якої сторони до цього всього приступити? Але довірився Назару, помагаю, робимо», – каже побратим автора ідеї, учасник бойових дій Юрій Бубес.

Загалом над задумом працює майже з десяток бійців. Гігантська лялька буде понад чотири метри заввишки і вагою поза шістсот кілограмів.

«На конструкції телескопічний автонавантажувач має тримати за плечі зверху ляльку, має бути конструкція, щоб рухались ноги-руки, і поверталася голова», – описує маріонетку учасник бойових дій Назар Витрикуш.

Складна конструкція поки що проглядається лише в деталях. Та її прототипи за кордоном веселять публіку на багатьох вуличних фестивалях. Аби керувати таким складним і рухомим атракціоном знадобиться з десяток сильних рук й синхронна робота усієї команди.

«Хочеться зробити щось просте, добре, веселе. Хлопці, які відвоювали, мають право на прості, веселі і добрі речі», – каже учасник бойових дій Юрій Вовкогон.

А ожити маріонетка за планом творчої бійцівської команди має уже в середині січня до свята Василя. Після виступів у Львові бійці планують везти ляльку з гастролями за кордон.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterзагрузка...НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ
Почему люди зевают?
Дата: 18.11.2018 21:01


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[