Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівська міськрада штрафуватиме ОСББ за відсутність договорів на вивезення сміття

 

Депутати Львівської міськради доповнили правила благоустрою міста пунктом про відповідальність керівників ОСББ, ЛКП, житлово-будівельних кооперативів та підприємців за неукладення договорів на вивезення сміття.

Як пояснила під час сесії 7 грудня директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, зараз в місті є проблема, оскільки такі договори не завжди укладаються, відтак мешканцям доводиться сплачувати більші суми за вивезення сміття.

«Ми пропонуємо доповнити розділ, який регулює відповідальність осіб, пунктом, який би давав можливість притягати до відповідальності підприємства, організації, а також голів ОСББ, ЖБК, управляючих компаній, а також фізичних осіб, які мають у праві власності приміщення, у тих випадках, якщо вони не уклали угоди з перевізниками на вивезення сміття. Адмінкодексом передбачена відповідальність на фізичних осіб від 340 до 1360 грн, на юридичних осіб – від 850 до 1700 грн», – розповіла Ірина Маруняк.

Окрім цього вона зазначила, що після того, як така ухвала набере чинності, з суб'єктами підприємницьої діяльності спершу проведуть роз'яснювальну роботу і попередять про можливі штрафи.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО