Реєстрація    Увійти
Авторизація

За незаконну скляну надбудову готель у Львові оштрафували на ₴170 тис.

 

У вівторок, 26 червня, під час засідання міської адміністративної комісії щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини було накладено штраф 170 тис. грн на «Гранд Готель», що на проспекті Свободи, через незаконну скляну надбудову на даху. За це ж порушення на 1700 грн оштрафували власника «Гранд Готелю».

На ТзОВ «Холдинг Гранд Готель» наклали максимальний штраф за порушення пам’яткоохоронного законодавства, оскільки на готелі без погодження з’явилась скляна надбудова. Будівля готелю є пам’яткою архітектури.

Оскільки «Гранд Готель» перебуває у власності фізичної особи, то комісія також наклала штраф 1700 грн на його власника.

Окрім сплати штрафу власник готелю повинен демонтувати самовільну надбудову.

Загалом під час засідання комісії було накладено 10 максимальних штрафів на фізичних осіб - 1700 грн та ще один штраф на юридичну особу за непогоджене перепланування на вул. Дорошенка, 1 - 17 тис. грн.

Нагадаємо, вперше самовільно незаконну скляну конструкцію на «Гранд Готелі» встановили на початку цього року. Тоді на вимогу мерії власник готелю демонтував надбудову. Однак згодом на даху готелю з’явилась нова скляна надбудова, на її встановлення місто дозволів не видавало, тому знову звернулося до власників готелю. Втім цього разу надбудову ніхто не демонтував.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» належить депутату ЛМР фракції «БПП» Григорію Козловському. «Гранд Готель» вперше відкрився у 1893 році. Будівля спершу була виконана у стилі ампір, але у 1892-1893 роках була перебудована за проектом Еразма Гарматника, і отримала той вигляд, який в основному зберігся і донині. У 1930-их роках здійснили перепланування першого поверху. Після Другої світової війни тут спочатку був готель «Львів», а пізніше «Верховина». У 1991–1992 роках була проведена реконструкція і реставрація. Чергова реконструкція розпочалася у 2014 році і завершилася відкриття у березні 2018 року.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[