Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львів'ян закликають взяти волонтера додому

Міжнародна молодіжна організація AIESEC закликає львів’ян прийняти у свої домівках іноземних студентів-волонтерів

 

Вони приїжджають до Львова для участі в різноманітних соціальних проектах та пробудуть тут до кінця літа. В організації зазначають, що це дозволить львів'янам покращити свою розмовну англійську та продемонструє нашу гостинність.

«Програма «Приймаюча сім’я» – не тільки чудовий спосіб дізнатися про іншу країну, попрактикувати англійську чи, навіть, вивчити іншу мову, але й можливість показати справжню українську культуру і гостинність! – йдеться у повідомленні, яке поширила AIESEC. – Відтепер можна отримати міжнародний досвід, не тільки поїхавши за кордон за допомогою міжнародної програми обміну, але й взявши до себе додому волонтера».

AIESEC запрошує іноземних студентів для участі у різноманітних соціальних проектах, таких як, наприклад, заходи у дитячих таборах або в сиротинцях, чи мовні школи для студентів. Цього року, як і в попередні роки, до Львова приїдуть близько 200 іноземних студентів.

Форма реєстрації для охочих прийняти у себе волонтера з іншої країни за лінком.

Команда організовує для школярів у Львові літній англомовний табір «Світ без кордонів». Заняття проводитимуться у будні з 10:00 до 15:00. Безкоштовна участь можлива за умови, що сім’я дитини прийме іноземного стажера в себе вдома.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[