Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівський стронгмен Володимир Рекша здобув срібло на чемпіонаті Європи

Богатир повертається на міжнародну арену після складної травми

 

Львівський стронгмен Володимир Рекша повертається на міжнародну арену після важкої травми. Минулоріч на змаганнях силач так пошкодив ногу, що опинився під загрозою завершити кар`єру. Розповідає: «Більшість медиків казали, що такі травми призводять до того, що людина може кульгати до кінця своїх днів. І спорт взагалі не сумісний з такими пошкодженнями. Але лікарі, які мене оперували, були іншої думки. Я вдячний Богу ,що потрапив саме до них».

Іншої думки був і сам Володимир Рекша. І ось результат ‒ місяць тому він здобув «бронзу» на Кубку світу. А тепер ще й «срібло» на чемпіонаті континенту. На європейській першості стронгмени змагалися у 6 класичних вправах. Перша із яких ‒ arm-over-arm, тобто перетягування вантажівки. Богатир каже: «У ній я показав найкращий результат. Це надало мені такого натхнення. Я багато працював над цією вправою, бо розумів, що там більше працює спина і я можу свої слабкі сторони не використовувати».

Так раціонально розприділяючи сили і використовуючи сильні сторони, львівський богатир наблизився до фінальної вправи ‒ куль Атласа. Саме вона мала вирішити ім’я переможця ‒ Володимир Рекша чи поляк Марек Чайковскі. Львів’янин зазначає: «В принципі, ми дуже рівно підіймали кулі. Але була моя технічна помилка: я трішки задалеко став від перекладини. І шосте повторення міг легко зробити, але не дотягнувся через те, що не вистачило мені відстані. Можливо, відсутність річного досвіду далася взнаки».

У підсумку у Володимира друге місце, але він не розчарований. Навпаки, із великим натхненням і завзяттям взявся за підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться у Фінляндії. Рекша каже: «Дуже гарні традиції стронгмену там започатковані, фіни люблять приймати змагання найсильнішого рівня. І що мені найприємніше ‒ те, що другий свій чемпіонат світу я виграв саме у Фінляндії. І маю таку звичку добре там виступати».

На світовій першості буде багато нових, нетрадиційних вправ. Аби підготуватися до деяких з них, навіть слід переробити обладнання. Богатир пояснює: «Наприклад, фіни люблять робити станову тягу таку нестандартну. Вони беруть великі куби, завантажують туди каміння. І дуже красиво виглядає, коли атлети піднімають не круглі млинці круглі, а величезні квадрати».

Випробувати себе у незвичних протистояннях та взяти реванш над польським атлетом наш богатир матиме змогу уже за місяць.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[