Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівська школярка представлятиме Україну на Олімпіаді в Аргентині

Львівська школярка представлятиме Україну на Олімпіаді в Аргентині

Львів’янка Христина Погранична представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині.

15-річна художня гімнастка зі Львова Христина Погранична представлятиме Україну на III літній Юнацькій Олімпіаді, що відбудеться 6-18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Про це повідомив батько спортсменки Олесь Пограничний.

Як додала тренерка гімнастки Ірина Руда, кандидатура Пограничної вже затверджена, вона зараз у Києві тренується перед турніром.

"Це вже погоджено. Христина є затверджена, а в резерві киянка Вікторія Онопрієнко. Христя зараз активно тренується", – сказала Ірина Руда.

Інформацію про участь Пограничної у Юнацькій Юлімпіаді підтвердили і у відділенні Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

"Станом на сьогодні Христина Погранична є делегована на участь у цих іграх, але остаточне підтвердження буде лише за місяць до початку самого турніру, коли ми матимемо усі підписи і печатки на документах", – сказала виконавча директорка відділеня НОК у Львівській області Христина Опьола.

Додамо також, що у травні Христину Пограничну визнали найкращою спортсменкою Львівщини.

Довідка. Христина Погранична народилася 13 травня 2003 року у Львові. Представляє СК "Ніка" та львівську ДЮСШ "Галеон" ФСТ "Україна", учениця 9 класу Львівської української приватної гімназії. Тренується під керівництвом Ірини Рудої та Людмили Яковенко. Христина Погранична є переможницею багатьох юніорських турнірів з художньої гімнастики, призеркою чемпіонатів та Кубків України з художньої гімнастики. 5 травня 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова Христину Пограничну нагороджено відзнакою "Львів’янин року".
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[