Реєстрація    Увійти
Авторизація

Гаряча лінія «1580 Львів» у мобільному додатку набирає популярності

Гаряча лінія «1580 Львів» у мобільному додатку набирає популярності

З 10 травня цього року мобільний додаток «Гарячої лінії» міста «1580 Львів» став доступний для власників мобільних телефонів з операційною системою Аndroid. З цього часу у відділі «Гаряча лінія» міста з мобільного додатка зареєстровано 1100 звернень від жителів.

Завантажити'
«Мобільний додаток Гарячої лінії міста - це ще один засіб, який ми розробили для жителів Львова. Тепер, маючи в руках мобільний телефон, львів'янин цілодобово може направити місцевій владі свою заяву, пропозицію або подяку, навіть не телефонуючи до кол-центру. Особливістю цієї програми є те, що заявник сам контролює своє звернення, і має можливість особисто протягом семи днів підтвердити або не підтвердили виконання робіт », - розповіла Віра Фрис, керівник відділу« Гаряча лінія »міста.

З її слів, той, хто встановить на своєму Аndroid мобільний додаток «1580 Львів» і зареєструється в ньому, буде отримувати поточні повідомлення міських служб та комунальних підприємств про планові та аварійні роботи на мережах міста. Додаток інтегрований з базою даних «Гарячої лінії».

«Ця програма дає можливість подати звернення без зайвої публічності або комунікації. Все спілкування відбувається через індивідуальні повідомлення для користувача », - додала Віра Фрис, керівник відділу« Гаряча лінія »міста.

За час дії, з мобільного додатка в відділі «Гаряча лінія» міста зареєстровано 1100 звернень. З них: 870 звернень вже зняті з контролю підтвердженням жителя про їх виконання; по 190 зверненнях житель не підтвердив виконання робіт, і вони повторно направлені на і ще 40 звернень знаходяться на розгляді.

в Стосовно ТОП-5 питань, з якими звертаються мешканці через мобільний додаток, то це: ями і вибоїни в асфальтовому покритті проїжджої частини; питання транспорту; електропостачання; вуличне освітлення; інші проблеми з порядку дорогах і громадських територіях.

«Гарячої лінії» міста Львова нагадують, що цілодобово і без модерації, житель може відправити звернення через мобільний додаток «1580 Львів», або ж зателефонувати на 15-80 (це можна зробити також з мобільного), або залишити звернення на Facebook-сторінці « гарячої лінії »міста Львова.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[