Реєстрація    Увійти
Авторизація

В області встановлять відеокамери на дорогах

В області встановлять відеокамери на дорогах

В області встановлять відеокамери для фіксації порушення водіями ПДР: освітлять майже 70 пішохідних переходів та встановлять понад 70 камер відеонагляду. Про це повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

"Упродовж 4 років ми ведемо такий напрямок як підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах. Відтак, починаючи з 2015 року фінансуємо окремий напрямок нашої дорожньої Програми. Упродовж 2016-2018 року ми інвестували в безпеку дорожнього руху з обласного бюджету понад 20 млн гривень", - зазначив Роман Кокотайло.

Окрім того, він також додав, що за ці кошти у 2016-18 рр. облаштували 200 пішохідних переходів, 5 світлофорних об’єктів. Також минулого року облаштували 4 місця вільного нагляду за автомобільними дорогами, відповідно встановили 24 камери відеонагляду.

На дану мету у цьому році передбачено 15 млн гривень, за які продовжать освітлювати пішохідні переходи. Органи місцевого самоврядування також долучаються до фінансування цього напрямку - уьогоріч з місцевих бюджетів виділять майже 1 млн гривень на облаштування пішохідних переходів і встановлення світлофорних об’єктів.

У 2018 році департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА планує освітити 68 пішохідних переходів, облаштувати 3 світлофорних об’єкти. Окрім того, планується встановити понад 70 камер, з них – до тих, що вже встановлені, додадуть 50 камер відеонагляду, які зможуть фіксувати перевищення швидкості та інші порушення правил дорожнього руху з фіксацією номерних знаків.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[