Реєстрація    Увійти
Авторизація

Сокальщина готується до Днів Державного прапора та Незалежності України

Сокальщина готується до Днів Державного прапора та Незалежності України

Цього року святкування Дня Незалежності в місті Сокалі Львівської області відбудеться на площі Січових Стрільців. Крім цього, 23 серпня о 10:00 з нагоди Дня Державного прапора України біля пам'ятника Т. Г. Шевченка пройде церемонія урочистого підняття Державного прапора України.
Про це повідомила сьогодні, 17 серпня, Сокальська РДА.

Під час засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27 річниці Незалежності України та Дня Державного прапора, яке провів заступник голови РДА Микола Поліщук за участю представників районної ради та керівників ряду структурних підрозділів РДА, мова, зокрема, йшла про те, що 24 серпня на Сокальщині відбудуться молебні за Україну в церквах району; покладання квітів до пам'ятників Є. Петрушевичу, Т. Шевченко, могил борцям за волю України, меморіальних дощок С. Бандері і В. Чорноволу, стели пам'яті Героїв Небесної сотні; святкове дійство на площі Січових стрільців у м Сокаль; спортивні змагання тощо.

Також в населених пунктах району відбудуться віче за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій і громадських організацій, депутатів, духовенства; в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району пройдуть книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами. Буде забезпечено художнє оформлення населених пунктів району, приведення в порядок об'єктів культурної спадщини, пам'ятників та місць поховань осіб, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність України.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter




НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[