Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівська опера відкриває новий сезон

Львівська опера відкриває новий сезон

Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької починає свій 119-й творчий сезон.

Як повідомили в прес-службі Львівської опери, вже завтра, 23 серпня, театр запрошує на феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича. Вистава в попередньому театральному сезоні зібрала 15 аншлагів, пройшла з гастрольним успіхом в Національній опері України, а 29-го і 30-го серпня відкриється Міжнародний оперний фестиваль в Одесі.

Також під час урочистого відкриття творчого сезону 23 серпня о 16:30 перед театром симфонічний оркестр і солісти театру представлять прем'єрні постановки нового сезону. Відбудеться парад диригентів Львівської опери. На червоній доріжці продефілюють солісти опери і балету, художнє керівництво театру.

«Це буде подорож в майбутнє, що буде вести колектив до« Українського прориву », - говорить генеральний директор - художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун.

У новому сезоні Львівська опера має багато амбітних творчих планів. Перш за все - копродукція з Братиславським, Будапештським, Вроцлавським і Одеським театрами.

У новому сезоні театр планує випустити двотомну монографію про народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченко Євгена Лисика.

У листопаді у Львівській національній опері відбудеться Міжнародний оперний фестиваль ім. Соломії Крушельницької, який пройде в новому форматі.
Готуються прем'єрні покази одноактних балетів «Весна священна» та «Пульчинелла» І. Стравінського, опери «Лоенгрін» Р. Вагнера, «Казки Гофмана» Жака Оффенбаха, «Лис Микита» І. Небесного.

«Прем'єра« Лоенгрін »відбудеться одночасно на чотирьох сценічних майданчиках у Львові, Будапешті, Львові та в Одесі. Ця нова європейська практика вперше запрацює в Україні », - розповідає Василь Вовкун.

У новому сезоні до співпраці будуть запрошені: головний балетмейстер Метрополітен Опери Олексій Ратманський, італійський балетмейстер Марчелло Алджера, німецький режисер Михайло Штурм, Андрій Жолдак, диригент Андрій Юркевич, Теодор Кучар (США), Володимир Сіренко.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[