Реєстрація    Увійти
Авторизація

Як у Львові планують провести реконструкцію площі біля вокзалу

Як у Львові планують провести реконструкцію площі біля вокзалу

У Львові розпочинають реконструкцію Двірцевої площі перед залізничним вокзалом. Презентацію проекту, розробленого Інститутом просторового розвитку, презентував Андрій Садовий.

 

Наразі Двірцева площа – перше, що бачать гості Львова, прибуваючи потягом, – являє собою хаотично запаркований простір. Для руху транспорту водії залишають одну вузьку смугу навколо фонтану і скверу, а трамвайні зупинки розташовано дуже далеко від головного входу.

 

«В межах воркшопів за участі німецьких експертів з транспорту, головного архітектора міста, зацікавлених осіб наше комунальне підприємство Інститут просторового розвитку опрацювало понад 20 проектних концепцій, одна з яких лягла в основу робочого проекту», – повідомляють в підприємстві.

 

Проект передбачає рознесення індивідуального і громадського автотранспорту на окремі проїзні частини, аж до повного уникнення зустрічі. Вулицю Чернівецьку, яка підводить транспорт до Двірцевої площі, розділяє на дві частини широка пішохідна алея.

 

У правій частині Двірцевої площі облаштують автостанцію з місцем для очікування автобусів. Трамвайну зупинку перенесуть ближче до входу у вокзал.

Зліва – буде зона для приватних автомобілей. Проект передбачає кількадесят майданчиків для kiss and ride – тобто швидкої висадки пасажирів. Надовго залишити машину можна на паркінгах на 400 паркомісць. Під самим сквером буде підземний паркінг.

 

У проекті передбачено доступ велосипедистів до вокзалу, поки що смугою, спільною з громадським транспортом.

 

Перед входом у Львівський вокзал облаштують великий пішохідний простір. Проект передбачає, що тут домінуватиме пішохід. Нинішний фонтан демонтують, натомість буде побудовано фонтан за сучаснішим дизайном.

 

Втілювати проект почнуть у 2019 році, реконструкція триватиме два роки, до кінця 2020-го.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Блинчики на масленицу
Дата: 21.02.2020 08:07


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[