Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові планують облаштувати 10 громадських просторів

У Львові планують облаштувати 10 громадських просторів

У Львові в наступному році планується облаштувати ще 10 нових територій. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 

За останні три роки у Львові облаштовано 32 громадські простори. Простори облаштовують із врахуванням інтересів і побажань мешканців, щоб оновлена територія була комфортною і затишною для перебування. Як повідомила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Ірина Маруняк, місто має запит від мешканців на облаштування громадських просторів, скверів, дворів, тому продовжуватиме роботу в цьому напрямку, і в наступному році планує облаштувати ще 10 нових територій.

 

"З 2016 по 2018 рік у Львів було зроблено 32 громадських простори. На ці роботи з міського бюджету використано 65,5 млн. грн. Середня вартість одного об’єкту становить 1,5 — 2 млн грн. Якщо також на цій території проводити заміну усіх мереж (водопроводів і тепломереж) вартість зростає до 6−8 млн. грн. Роботу в цьому напрямку продовжуватимемо, оскільки маємо запит від мешканців на облаштування територій для відпочинку біля їхніх домівок", - Ірина Маруняк.

 

Вона запевнила, що простори облаштовуватимуть із врахуванням інтересів і побажань мешканців.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[