Реєстрація    Увійти
Авторизація

Головна ялинка Львова 2019 - звідки приїди і якою вона буде?

Головна ялинка Львова 2019 - звідки приїди і якою вона буде?

Висота ялинки, що встановлять на площі перед Оперним театром, сягатиме 20 метрів, а прикрашена вона буде в теплому жовтому кольорі.

 

Цьогоріч ялинку Львову знову подарували мешканці Брюхович, розповіла під час брифінгу директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда. За її словами, ялинку оглянули на місці перед тим, як везти до Львова.

 

«Ялинка направду дуже гарна. Її висота сягає 20 метрів. Ми раді, що дарувати містові ялинку вже стає традицією для людей. Відповідно, гроші ми витратимо лише на прикрашання ялинки», – каже Наталія Бунда.

 

Головну міську ялинку почнуть встановлювати 11 грудня, 13 грудня – її прикрашатимуть.

 

«Перш за все, буде ілюмінація. Також будуть яворівські іграшки. Ялинка буде в теплому жовтому кольорі. Ми хочемо, щоб все було максимально просто та елегантно», – розповідає чиновниця.

 

Відкриють міську ялинку 18 грудня о 18:30. Під час відкриття львівські пластуни передадуть міському голові Львова вифлеємський вогонь миру. Після цього на ковзанці на площі Ринок відбудеться льодове шоу.

 

Окрім цього, цьогоріч по-новому виглядатиме і різдвяний ярмарок. По-перше, розповіла арт-директорка компанії «Львівські ярмарки», ярмарок відбуватиметься у трьох локаціях: на площі Ринок, на проспекті Свободи та на площі перед центром Олександра Довженка на Сихові. По-друге, будиночки ярмарку будуть новими, їх розфарбували у пастельний молочний колір. А по-третє, проспект Свободи прикрасять півметровими різдвяними павуками, що спеціально виготовили в Косові.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[