Реєстрація    Увійти
Авторизація

Що виявили у повітрі Львова

Що виявили у повітрі Львова

Лабораторія спостереження з забрудненням атмосферного повітря Львівського регіонального центрі з гідрометеорології опублікувала дані спостереження за грудень 2018 року.

Спостереження велося на чотирьох стаціонарних постах з періодичністю відбору чотири рази на добу шість днів на тиждень. Відбір і аналіз проб атмосферного повітря на вміст забруднюючих речовин проводився згідно РД 52.04.186-89.

Визначалося 7 забруднюючих домішок, з них основні - пил (завислі речовини), діоксид сірки, оксид вуглецю та діоксид азоту. До специфічних домішок відносяться: оксид азоту, фтористий водень та формальдегід. Аналіз проб по всіх цих речовинах проводився лабораторією СЗА. Також проводилось визначення рН опадів.

Стаціонарні пости спостереження у м. Львові:

Код 0401 – вул. Юнаківа;
Код 0303 – вул. Городоцька, 211;
Код 0704 – вул. Соборна, 11;
Код 0808 – вул. Зелена, 301;

У грудні перевищення максимально-разових ГДК спостерігалося по оксиду вуглецю – 2,6 % від кількості спостережень (на ПСЗ № 3 – центр міста). У цьому місяці по середньомісячних концентраціях при порівнянні із середньодобовими ГДК межу ГДК переступає діоксид азоту та формальдегід, хоч перевищень максимально разових ГДК по цих речовинах не зафіксовано.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[