Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Андрій Садовий пішов у відпустку: хто виконує обов'язки очільника міста

Андрій Садовий пішов у відпустку: хто виконує обов'язки очільника міста

Міський голова Львова взяв відпустку на час своїх виборчих поїздок по Україні та призначив виконувачем обов'язки міського голови свого заступника Геннадія Васьківа.

Про це стало відомо із допису Андрія Садового на сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Зазначимо, що Васьків став заступником Садового з фінансово-економічних питань у квітні 2017 року. Раніше він працював заступником директора з комерційної діяльності ТзОВ «Сокме» та комерційним директором ТзОВ «Дунапак Україна». З 2014 року він був виконавчим директором ТзОВ «Дунапак Таврія» та ТзОВ «Дунапак Україна». Більше про нового заступника читайте у нашому матеріалі: Понад 2 млн грн зарплати і декілька земельних ділянок: що відомо про Геннадія Васьківа, який має стати новим заступником Садового.

Крім того, Садовий назвав фейком інформацію про свій переїзд до Києва, яку поширюють останнім часом українські ЗМІ.

"Всі виборчі поїздки здійснюю за рахунок відпустки, на яку маю право як кандидат в президенти, і за власні кошти. Зі мною в поїздках по всій Україні, яких буде багато, часто буде дружина Катерина. Хлопців, як мінімум до кінця навчального року, забирати до Києва не планую", - йдеться у дописі Садового.

Нагадаємо, що 8-го січня Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Садового кандидатом у президенти України на виборах, які відбудуться 31-го березня цього року.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО