Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові від завтра знову будуть відловлювати безпритульних собак

У Львові від завтра знову будуть відловлювати безпритульних собак

Завтра, 15 січня, після щорічного двотижневого карантину ЛКП «Лев» відновлює відлов безпритульних собак. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Відтак, щопонеділка підприємство відловлюватиме собак у Галицького районі, у вівторок – у Сихівському, в середу – у Франківському, в четвер – у Шевченківському, в п’ятницю – знову в Галицькому, а в суботу і неділю – в Залізничному та Личаківському відповідно.

В ЛКП «Лев» безпритульних собак вакцинують, обробляють від паразитів, стерилізують та ідентифікують бірками на вушка або мікрочіпом. Собаки можуть перебувати на підприємстві протягом 15 днів. Якщо за цей час їх не прилаштовують, то випускають на місце відлову.

«Собаки, за винятком залишених власниками на прив'язі у громадських місцях на термін менше, аніж 5 годин, не залежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову», – нагадують в ЛКП «Лев».

ЛКП «Лев» працює щоденно з 8 до 20 години, а комунальна ветеринарна клініка при ЛКП – цілодобово. Вона надає платні послуги.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО