Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові демонтують аварійну стелу Монументу Слави

У Львові демонтують аварійну стелу Монументу Слави

Наступного тижня Галицька райадміністрація планує підписати угоду з іншим підрядником, який має демонтувати аварійну стелу Монументу Слави.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, угоду з попередньою компанією "Альтера" розірвали, оскільки у них вийшли з ладу основні засоби, необхідні для демонтажу.

Новий підрядник муситиме демонтувати гранітні елементи та барельєфи, а потім - і саму конструкцію стели. Деякі з елементів передадуть у Музей "Територія Терору".

Нагадаємо, тендер на здійснення цих робіт у Галицькій адміністрації проводили тричі, але жодного разу ніхто не подався на торги. Відтак, представники міста, по закону, змогли самостійно обрати підрядника для демонтажу стели.

У травні 2017 року, відповідно до звернення Почесного громадянина Львова, письменника Ігора Калинця, у місті створили робочу групу, аби вирішити питання експонування Монументу Слави на вулиці Стрийській. За результатами роботи групи, у лютому 2018 року виконком ЛМР вирішив демонтувати аварійну 30-метрову стелу пам'ятника.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Блинчики на масленицу
Дата: 21.02.2020 08:07


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[