Реєстрація    Увійти
Авторизація

Проїзд у маршрутках Львова подорожчає

Проїзд у маршрутках Львова подорожчає

У п’ятницю, 25 січня, львів’ян чекає сюрприз від виконавчого комітету Львівської міської ради. Виконком планує підвищити вартість проїзду у «маршрутках» Львова з 5 до 7 гривень

Про це на своїй сторінці на ФБ написав депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

Igor Telishevskyi: "На сьогоднішній день ні депутатський корпус, ні пересічні львів’яни не отримали ні від приватних перевізників, ні від Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1 реального економічного обґрунтування тарифу на перевезення в автобусах Львова. Також заступник директора Департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, який є основним лобістом у ЛМР щодо даного питання (нещодавно отримав догану...) не представив жодних розрахунків тарифу на громадських слуханнях щодо недопущення підвищення вартості проїзду, які відбулись 26 листопада 2018 за ініціативи депутата фракції УКРОП Ігоря Зінкевича.

ВАЖЛИВИМ чинником, чому не можна підвищувати тариф - є відсутність реальних показників пасажиропотоку на маршрутах. Ніхто не знає точної кількості пасажирів!!! На сьогоднішній день як і комунальне підприємство АТП-1, так і приватні перевізники мають прямий доступ до готівки і ніхто не може перевірити, чи протягом дня на одному маршруті заробіток склав 2000 тис грн. чи 5000 тис грн. Велика сума коштів залишається у кишені чиновників!!!!

Виконком планує підвищити вартість проїзду без громадських слухань, які є передбачені законодавством. Провели лише он-лайн консультацію з громадськістю, про які мало хто знав!!! Тому рішення щодо даного питання буде прийняте на виконавчому комітеті з грубим порушенням!!!!

Підсумовуючи сказане: львів'яни хочуть бачити реальний підрахунок пасажирів (за допомогою уже наявних систем автоматичного підрахунку, які свого часу закупило АТП-1 на основі відкритого тендеру в системі «Прозоро»), хочуть бачити реальний звіт по коштам, що витрачаються у комунальному АТП №1, реальний розрахунок собівартості проїзду і звісно ж електронний квиток, який нібито є утопією для м. Львова!".
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[