Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові відновили демонтаж 30-метрової стели Монумента Слави

У Львові відновили демонтаж 30-метрової стели Монумента Слави

У Львові встановлюють ліси для демонтажу стели Монумента Слави. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Монтаж лісів планують завершити вже до кінця дня.

"Ми, як замовник проведення робіт з демонтажу аварійної стели Монумента Слави, тричі оголошували тендер на визначення підрядної організації, яка провела б демонтаж, і ніхто не пішов. Відповідно після цього вступила в дію пряма процедура підписання угоди з виконавцем робіт. Спочатку ми уклали угоду з компанією "Альтера". Але після детального вивчення обсягу та складності робіт компанія написала лист у Галицьку районну адміністрацію з повідомленням, що просить розірвати договір на роботи у зв'язку з виходом з ладу основних засобів, які необхідні для виконання демонтажу. Тому, в понеділок ми підписали нову угоду з ФОП Роман Хома. Підрядник вже розпочав підготовчі роботи-встановлення лісів. Сьогодні до кінця дня монтаж лісів планують завершити", - заявили в Галицькій районній адміністрації.

Нагадуємо, Львівська міськрада виніс рішення демонтувати стелу в лютому 2018 року. Цю частину Монумента Слави обгородили парканом, на який з міськбюджету виділили 400 тисяч грн.

Меморіал "Монумент бойової слави радянських Збройних сил" відкрили в 1970 році. Цей меморіал складається з 30-метрової стели, бетонних фігур воїнів і окремої фігури воїна і Батьківщини-матері".
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Блинчики на масленицу
Дата: 21.02.2020 08:07


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[