Реєстрація    Увійти
Авторизація

Коли і де центром Львова пройде Хода Драконів

Коли і де центром Львова пройде Хода Драконів

У 2019 році Китайський Новий Рік у Львові святкують із 1 до 4 лютого. Традиційно, львів'яни мають нагоду побувати на китайському ярмарку, оцінити виступи артистів, поспівати в караоке та багато іншого. Але головною принадою свята залишається Хода Драконів.

Так, у суботу, 2 лютого, подивитись на драконів можна буде о 14:00 під час відкриття тематичної виставки про Китай у Львівському палаці мистецтв. А ввечері пара драконів гулятиме містом - о 18:00 їх побачать біля "Ресторації Бачевських", о 18:30 вони доберуться до площі за "Арсеналом", о 19:00 звернуть на площу Ринок та о 20:00 повернуться у початкову точку.

У неділю, 3 лютого, святкова хода розпочнеться о 18:00 від Палацу мистецтв, буде рухатись по вул. Коперника, щоб о 18:30 зайти на площу за "Арсеналом", та о 19:00 звернути на площу Ринок.

В останній день святкування Китайського Нового Року, 4 лютого (понеділок), коли відбуватиметься основне передноворічне дійство, дракони завітають на площу Ринок о 19:30.

Зазначимо, що виступи драконів заплановані також у нічному клубі "Малевіч. Більш детальна програма святкувань Китайського Нового Року 2019 у Львові доступна за посиланням.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[