Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині міська рада виступила проти гомосексуалістів

На Львівщині міська рада виступила проти гомосексуалістів

Влада Рави-Руської (Жовківський район Львівської області) вирішила звернутись до керівництва держави щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Відповідне рішення ухвалили депутати Рава-Руської міської ради на засіданні XLI сесії 14 грудня.

Про це йдеться у №1 (113) газети “Прикордоння”.

У зверненні до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Ради національної безпеки і оборони депутати висловили занепокоєння «невизначеністю з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї». Така стратегія, на думку депутатів, «повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей».

Равські депутати звернули увагу на те, що «держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією» і разом з тим сироти, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, не можуть повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень.

Міська влада Рави-Руської закликала керівництво держави відмовитись від прийняття законів та вчинення дій, які, на її думку, загрожують захисту і розвитку інституту сім’ї. Зокрема, «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ
Київ обігнав Нью-Йорк
Дата: 21.08.2019 17:07


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[