Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові понад 200 барменів приготують найбільший в країні коктель

У Львові понад 200 барменів приготують найбільший в країні коктель

5 лютого, в концерт-арені Malevich night club відбудеться встановлення нового всеукраїнського рекорду з приготування найбільшого у країні коктейлю.

Понад 200 барменів нашого міста, в рамках міжнародного Дня бармена, зберуться разом у одній локації, щоб провести своєрідний флеш-моб та батл для визначення найкращого за майстерністю, інформує прес-служба ЛМР.

У рамках події оберуть та нагородять найкращого бармена міста. Також, цього вечора відбудеться битва барменів до участі у якій вже зголосилося 30 команд. А ще львівських колег за допомогою відеозв’язку, з міжнародним Днем бармена, привітають баристи із понад 15-ти країн світу.

На завершення свята представник національного реєстру рекордів Гіннеса зафіксує новий всеукраїнський рекорд з приготування найбільшого в Україні коктейлю.

За очікуваннями організаторів, спільними зусиллями барменів, вдасться приготувати 150 літрів коктейлю — Aperol Spritz. А щоб коктейль смакував з прохолодою до нього додадуть 40 кг льоду. Скоштувати напій гості вечора зможуть безкоштовно.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[