Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові запрацювала унікальна машина для ремонту доріг взимку.

У Львові запрацювала унікальна машина для ремонту доріг взимку.

Машина чеського виробництва здатна латати ями, не залишаючи швів.

5 лютого, у Львові запрацювала спеціальна машина чеського виробництва Silkot Blue, яка асфальтує ями у зимову пору року. Перші ями машина залатала на вулиці Джорджа Вашингтона навпроти Львівського перинатального центру.

Машину придбали у лізинг торік за чотири мільйони гривень для ЛКП «Львівавтодор». Наразі її зберігають на території Личаківського ШРП.

«Сама машина коштує 3,5 мільйони гривень. Разом з катком її вартість становить 4 мільйони. Машина може бути з кабіною, тоді вона більш маневрена, але ми приєднали її до трактора, який вночі займається розчищенням львівських доріг від снігу», – розповідає в коментарі заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

За його словами, особливість цієї машини в тому, що вона нагріває ділянку дороги інфрачервоними променями перед початком ремонту. Тоді старий асфальт стає схожим на пластилін, його легко можна зібрати і постелити поверх нього новий. Після чого ділянка утрамбовується катком і не утворює швів.

«На новій дорозі така латка може триматися до 5-10 років. На старій основі асфальт вже розсипається і тримається тільки до трьох років. Це варіант на зимовий період, а коли температура підніметься вище п’яти градусів тепла, можна буде розпочати капітальний ремонт доріг», – зазначає Сергій Бабак.

Машина може працювати більше восьми годин на день. У міській раді кажуть, що аналогів подібної техніки в Україні поки що немає. Сергій Бабак каже, що придбати такі машини хочуть для кожної з районних адміністрацій – відповідне звернення напишуть до депутатів ЛМР.

Нагадаємо, таку машину вперше випробували торік, латаючи ями на вулиці Тракт Глинянський.
У Львові запрацювала унікальна машина для ремонту доріг взимку.
У Львові запрацювала унікальна машина для ремонту доріг взимку.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[