Реєстрація    Увійти
Авторизація

Концерт Винника у Львові можуть перенести

Концерт Винника у Львові можуть перенести

Ведучий програми «Циганик Live» на FootballHub Ігор Циганик повідомив, що домашні матчі відбору на Євро-2020 збірної України проти Сербії і Люксембургу відбудуться на «Арені Львів»

"Збірна України зіграє проти Сербії та Люксембургу у Львові. Це вже доконаний факт.

У листі сказано, що буде готовий до матчів і газон на «Арені Львів». Після гри зі Словаччиною Андрій Шевченко скаржився на стан газону на стадіоні. Було вирішено поміняти газон, держава виділила 7 млн гривень на його заміну.

Але ще не провели тендер. По-перше, не було відомо, наскільки довго триватиме ця історія. По-друге, там був запланований концерт Олега Винника. Тому стояло питання, чи встигнуть до 6 лютого подати УЄФА стадіон, який прийматиме ці матчі.

Було два варіанти. Схилялися до того, що сербів прийматимуть у Харкові, а Люксембург, швидше за все, у Дніпрі. Хоча було перед тим обіцяно, що обидва матчі проведено у Львові.

Зараз держструктури дали в листі гарантію, що встигнуть провести тендер, замінити газон. Навіть офіційно Львівська ОДА звернулися до Олега Виниику, можливо, тільки звернутися, щоб перенести концерт з 1 червня на число пізніше, після матчів з Сербією і Люксембургом», – сказав Циганик.

Матч з Сербією відбудеться 7 червня, з Люксембургом-10 червня.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[