Реєстрація    Увійти
Авторизація

Подробиці затримання стрийського комунальника

Подробиці затримання стрийського комунальника

Керівник стрийського КП, якого затримали за 680 тис. грн хабара, "спалився" на закупівлі грейдера.

Пособницею керівника "Стрийського міського комбінату комунальних підприємств" Василя Васьковича, якого затримали зі стріляниною після отримання хабара у розмірі 680 тис. грн, виявилась засновниця та директорка ТОВ "Вершина юа" Аліна Рудь з Полтавської області.

Про це "Наші гроші. Львів" дізналися з ухвали Галицького районного суду Львова, опублікованої в судреєстрі 4 лютого. 29-річній Аліні Рудь суд призначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту: їй заборонено покидати місце проживання вночі, з 22:00 до 07:00.

З документу також випливає, що слідчі обласної поліції зацікавились Васьковичем ще восени 2018 року. Тоді 25 вересня вони зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 5 ст. 191 ККУ.

Фірма Аліни Рудь "Вершина юа", яка була створена в 2016 році, тричі брала участь у закупівлі самоскида MAN "Стрийським міським комбінатом комунальних підприємств". Перші дві були невдалими, оскільки тендерний комітет відхиляв усі пропозиції. З третьої спроби КП таки замовило самоскид вартістю майже 2,3 млн грн у її компанії.

Цей тендер вона розіграла з чоловіком своєї бухгалтерки Євгенієм Юр’євичем з міста Лубни. У своїх довідках "конкуренти" вказували однакових працівників.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[