Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині раптово померла старшокласниця

На Львівщині раптово померла старшокласниця

Мама загиблої дівчинки в день трагедії була відсутня - поїхала в гості до сестри

У Кам'янка-Бузькому районі Львівської області раптово померла 15-річна школярка. Про це повідомляє видання "Львівська Мануфактура новин".

Школярка Ольга Івашківську померла в селі Велике Колодно Кам'янка-Бузького району Львівської області. Як розповіли рідні дівчатка, вона прокинулася вранці і поскаржилася на головний біль. Поки батько шукав їй таблетку, дівчинка втратила свідомість. Поки прибігла сільська медсестра, дівчинка вже померла.

"Так швидко все було, що і схаменутися ніхто не міг. Повірити в те, що від простого головного болю дитина може померти, - важко. Розтин показав, що у дівчинки була аневризма головного мозку", - розповіла медик.

Оля виросла в хорошій родині, крім неї батьки виховують ще двох діток-братів дівчинки. Цю родину в селі називають зразковою. Тато дуже пишався своїми дітьми, мама сама вишивала їм сорочки.

У день трагедії мама Олі Вашковской була відсутня вдома – її запросила до себе в Іспанію сестра на кілька днів відпочити.

"Це така трагедія в селі, описати неможливо. Здорова, активна, весела і непосидюча дівчинка. Захід проходив - вона скрізь перша. Дуже добре співала, а артистка яка. Таку хорошу косу мала, красуня, як з картинки. Хочемо молодіжну Раду в селі створювати, думала її на голову пред'являти. Оля дуже розумна була, завжди мала свою думку, вміла його обґрунтувати. Як олімпіада - скрізь брала участь. Заступником президента школи була", - розповіла про дівчинку працівниця відділу культури Жовтанецької сільської ради.

"Ця проблема ніяк не давала про себе знати. Дитину нічого не турбувало. Вона не хворіла. Звичайна поведінка в школі. Медики кажуть, що з такою бідою можна жити роками, а можна померти за кілька хвилин. Це важка втрата для всієї родини, села, друзів", - розповів голова Жовтневої сільської ради Ярослав Деркач.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО