Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львів’ян закликають обрати найкращого двірника Львова

Львів’ян закликають обрати найкращого двірника Львова

Розпочалось голосування в конкурсі Львівської міської ради «Найкращий двірник Львова — 2019».

Завершиться голосування 14 березня о 10:00 год, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Протягом останніх семи днів львів’яни подавали кандидатури двірників, роботою яких вони задоволені, заповнивши відповідну Google-форму.

Тепер проголосувати за двірника, роботою якого задоволені, можна за посиланням.

Відзначення переможців, найкращих двірників з кожного району, відбудеться 15 березня. Двірник, який набере найбільшу кількість голосів львів`ян, отримає титул «Найкращий двірник Львова — 2019» і приз, про який буде оголошено згодом.

«Запрошуйте долучитись до конкурсу своїх сусідів, друзів та рідних. Зігріймо увагою та вдячністю людей, завдяки кропіткій праці яких наше місто і будинки стають чистими та чепурними», — зазначають організатори конкурсу.

Нагадаємо, переможцем конкурсу торік став Мирослав Новоставський, який доглядає територію будинку на вул. Володимира Великого, 117. Ідею та переможця конкурсу вподобали не лише львів`яни — пан Мирослав став героєм багатьох журналістських матеріалів, у тому числі й світових агенцій.

Залишити свій коментар можна у Фейсбук-групі Гарячої лінії міста Львова.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[